Czarci pazur ultra, żel, (EkaMedica), 200 ml

  • Producent: EKAMEDICA
  • Pojemność: 200 ml
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 9
  • £7,59

  • Czarci pazur ultra, żel, (EkaMedica), 200 ml

Wyjątkowo aktywny żel Czarci Pazur działa wielokierunkowo dzięki obecności ekstraktu z afrykańskiego korzenia hakorośli. Polecany szczególnie w stanach zmęczenia, napięcia czy po wysiłku fizycznym działając relaksująco. Zawarte w nim wyciągi roślinne przynoszą ulgę i odpręzenie, a naturalna allantoina przyspiesza proces regeneracji skóry narażonej na podrażnienia.

Właściwości

Czarci Pazur zawiera ekstrakty ziołowe wpływające na poprawę ukrwienia i odprężenie mięśni. Zawarte w nim wyciągi są pomocne w rozluźnianiu mięśni szkieletowych oraz usprawnianiu narządów ruchu.
Naturalna allantoina przyspiesza proces regeneracji skóry narażonej na podrażnienia przez czynniki zewnętrzne.
Regularne stosowanie żelu pomaga zniwelować opuchnięcia i siniaki. Czarci pazur wykazuje pozytywny wpływ na sprawność narządów ruchu przy niekorzystnych zmianach pogodowych.

Składniki

Wyciąg z czarciego pazura i wyciąg z kasztanowca, Panthenol, allantoina, gliceryna.
Maść nie testowana na zwierzętach.

Sposób użycia

Nanieść żel w takiej ilości,aby skóra była zdolna go całkowicie wchłonąć, a następnie wmasować. Stosować na czystą skórę.
Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego. Nie stosować w okolicach oczu, błon śluzowych oraz na podrażnioną skórę. W przypadku występowania żylaków nie masować, a jedynie delikatnie wklepać balsam.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: ból mięśni, przeciwbólowe, bóle stawów, reumatyzm