Gruszka z miękkim końcem nr 2 (ApteoCare)

  • Producent: APTEO
  • Model: 1 sztuka
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 3
  • £2,69

  • Gruszka z miękkim końcem nr 2 (ApteoCare)

Gruszka z miękkim końcem nr 2 Apteo Care wspomaga higienę nosa oraz uszu u niemowląt i dzieci. Ułatwia usuwanie zalegającej wydzieliny z nosa oraz czyści uszy z wody i woskowiny. Stosowanie gruszki pomaga zapobiegać infekcjom górnych dróg oddechowych oraz stanów zapalnych uszu. Gruszka jest łatwa w użyciu i czyszczeniu.
Gruszka z miękkim końcem nr 2 dla dzieci, przeznaczona jest do użytku indywidualnego do oczyszczania nosa w przypadku występowania kataru towarzyszącego przeziębieniu. Stosowanie gruszki zapobiega rozwojowi infekcji i pogłębianiu się choroby.

Sposób użycia

Miękką końcówkę gruszki należy bardzo delikatnie wsunąć w otwory anatomiczne nosa lub uszu i wykonać czynność udrażniającą, czyszczącą poprzez zassanie. Przed i po użyciu gruszkę umyć w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie wygotować w wodzie przez 10 min.

Właściwości

Gruszka z miękkim końcem nr 2, to produkt zalecany dla dzieci, służący do oczyszczania nosa – zwłaszcza w okresie przeziębienia, któremu towarzyszy katar oraz do oczyszczania uszu. Stosowanie Gruszki z miękkim końcem, zapobiega rozwojowi infekcji górnych dróg oddechowych poprzez usuwanie wydzieliny kataralnej z nosa oraz zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym uszu, dzięki usuwaniu za ich pomocą wody i woskowiny. Produkt przeznaczony jest do użytku indywidualnego. Pojemność gruszki wynosi 24 ml. Wyrób ten posiada znak CE.

Przeznaczenie

Gruszka z miękkim końcem wskazana jest do stosowania w celu zapobiegania infekcjom górnych dróg oddechowych poprzez usuwanie wydzieliny kataralnej z nosa lub w celu zapobiegania stanom zapalnym uszu poprzez usuwanie wody i woskowiny. Gruszka z miękkim końcem nr 2 i 7 zalecane są do stosowania u niemowląt i dzieci.

Ostrzeżenia

Osobom dorosłym zaleca się stosowanie gruszki nr 9.

Nie stosować środków dezynfekujących. Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Wszelkie czynności związane z użytkowaniem gruszki z miękkim końcem powinna wykonywać osoba dorosła.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować